Декоративна косметика

Декоративна косметика Avon

декоративна косметика эйвон
Декоративна косметика має сучасні технології, відмінне і високу якість, а також широка кольорова гама. Вся декоративна косметика Avon виконана з урахуванням сучасних технологій, відрізняється високою якістю, різноманітністю і широкою гамою кольорів. Існує три серії декоративної косметики Avon: 1 ) Color Trend; 2 ) AVON; 3 ) Luxe.

Декоративна косметика має сучасні технології, відмінне і високу якість, а також широка кольорова гама. Вся декоративна косметика Avon виконана з урахуванням сучасних технологій, відрізняється високою якістю, різноманітністю і широкою гамою кольорів.

Існує три серії декоративної косметики Avon:
1 ) Color Trend;
2 ) AVON;
3 ) Luxe.

У каталозі кожної Кампанії обов'язково представлений широкий вибір декоративної косметики серії Color Trend, AVON, Luxe. У колірній палітрі серії Color Trend представлені як яскраві оригінальні відтінки, так і класичні кольори, тому нею можуть користуватися представниці різного віку. Дизайн упаковки простий, але яскравий, що відповідає ціни на засоби цієї серії невисокі, що робить їх більш доступними, особливо для юних модниць.

AVON – основна серія декоративної косметики Кампанії Avon, що включає в себе засоби для макіяжу обличчя, губ, очей, засоби для нігтів. Упаковки всіх...

Дата публикации: 21 Квітень 2014

Туш "СуперДовжина Extreme" Аvon

тушь эйвон
Новий рекламний ролік туші

Реклама туши "СуперДлина Extreme" Аvon

Дата публикации: 17 Квітень 2014
Підписатися на Декоративна косметика