Догляд за обличчям

Догляд за обличчям від Avon

креми для обличчя
Допомогти нашій шкірі залишатися молодою допоможуть тільки косметичні засоби , які будуть підтримувати, і відновлювати баланс кожної клітинки шкіри. Крім того, якщо ми будемо правильно доглядати за шкірою, то зможемо обдурити матінку – природу, таким чином виглядати не на свої роки. У самому асортименті компанії AVON є безліч засобів по догляду за шкірою. Для отримання відмінного результату необхідно правильно підбирати продукцію в залежності від типу шкіри. Існує 4 типи шкіри:

Функція шкіри має природний бар'єр, який захищає нас від впливу факторів навколишнього середовища. Крім того, шкіра запобігає бактерії, віруси, забруднену екологію, коливання температури і тиску. Шкіра – це наше внутрішнє здоров'я, яке показує наш справжній вік, а також має безліч нервових закінчень і є важливим органом чуття.

Сама поверхня шкіри має захисний шар, який виконує дві функції: захист від втрати вологи і від грибків і бактерій. Ми можемо розглядати три основних шари шкіри: дерма, епідерміс, підшкірно – жирова клітковина.

Дерма – середній шар шкіри, в якому розміщені еластинових і колагенові волокна, так як вони забезпечують пружність і еластичність шкіри. Якщо втрачається пружність і еластичність шкіри, то це загрожує появою зморшок.

Епідерміс – зовнішній шар шкіри, який складається з активних клітин, має три виконують функцій: пігментні клітини, кератинові клітини, імунні клітини.

Підшкірно...

Дата публикации: 21 Квітень 2014
Підписатися на Догляд за обличчям