Реєстрація в AVON Україна

Реєстрація в Ейвон – Ваш перший крок,  для побудови успішної кар'єри в стабільній компанії, яка вже багато років поспіль є лідером на світовому ринку індустрії краси. Компанія Avon в Україні пропонує унікальну можливість особистого та професійного росту всім бажаючим.

Які переваги реєстрації в Ейвон в Україні?

Реєстрація представником/ консультантом Ейвон не накладає на вас жодних обов'зків! Ви просто отримуєте знижку до 30%, как зареєстрований клієнт компанії. Така практика є звичайною серед усіх компаній, які ведуть свій бізнес за принципом прямих продажів.  Скористайтеся цією можливістю стати консультантом Ейвон Україна ПРЯМО ЗАРАЗ і замовляйте косметику Ейвон за цінами каталогу для представників Avon Україна.

З кожним новим каталогом Avon реєстрація і замовлення на певну суму гарантують ПОДАРУНКИ новим представникам Avon Україна. Уточнюйте суму першого замовлення, необхідну для отримання вашого подарунку у вашего консультанта Avon.

Як зареєструватися в Ейвон Україна?

Вы можете зареєструватися в Ейвон у будь-якого офіційного координатора компанії, заповнивши для цього стандартну анкету.  Для зручності, наш сайт пропонує вам зареєструватися в Ейвон онлайн. Уважно заповніть усі необхідні поля анкети реєстрації представника/ координатора і відправте її.  Координатор Avon свяжеться с вами у найближчий час для уточнення деталей.  

Що ще дає вам реєстрація Ейвон?

Якщо вас цікавить додатковий заробіток, работа на дому, в декретї і, нарешті, власний бізнес без вкладень, компанія Avon Україна пропонує кожній цілеспрямованій, наполеглевій, готовій до самопізнання та саморозвитку особі можливість побудувати власну кар'єру в Avon.

Чому Ейвон?

Зараз на ринку України присутні багато пропозицій від разноманітних косметичних компаній, в том числі Орифлейм, Фаберлік, Мері Кей, які просувають свій продукт шляхом прямих продажів. Кожна з цих компаній має свої особливості побудови бизнесу. Що ж робить унікальною пропозицію роботи в Avon?

  • Ейвон – одна з компаній-лідерів прямих продажів з більш ніж 125-річним досвідом в индустрії краси.
  • Продукція Ейвон – світовий бренд. Ви зможете запропонувати своїм клієнтам всесвітньо-визнані косметичні продукти, які завоювали престижні премії та нагороди, та які неодмінно припадуть до вподоби та стануть у потребі для клієнтів с разними рівнями доходу, смаками та вимогами.
  • Два способи заробітку в Ейвон: продаючи продукцію компанії і/чи продаючи продукцію через залучення нових представників. Чим вищі продажі від вашої кампанії, тим вищій ваш відсоток від продажів. Див. Координатор Ейвон доход.
  • Ейвон застосовує найновіші технології створення комфортного робочого середовища для своїх консультантів та координаторів. Представники Ейвон Україна також користуються іноваціями компанії для спілкування с клієнтами, колегами, персоналізованими електронними кабінетами, онлайн тренінгами і т.п.

Що кажуть про работу в Ейвоні представники і координатори компанії?

«Avon прийшов практично в кожний дім. Вже не потрібно нікому нічого доводити, тому що тепер всі знають продукцію компанії, у Avon з'явилося багато прихильників, і тепер достатньо просто регулярно показувати клієнтам каталоги, щоб вони самі могли обрати потрібну продукцію за гарною ціною»  Андрій

«Гарних координаторів - нікто не звільнює, це факт. А поганих - немає сенсу тримати. Впевнилася в цьому на власному досвіді, коли сама стала Лідером Avon. Неуспішні координатори тягнуть донизу всю команду. Я розцінюю роботу в Ейвон як бізнес, тому і беру тих, хто будує бізнес СВІЙ в першу чергу, а не працює на мене чи компанію. Якщо вони будут добре заробляти, то і компанія їх не образить» Світлана

Ще робота в ейвон відгуки