Щоб ваші губи були красивими і здоровими

Для того, щоб наші губи виглядали природно і красиво, за ними потрібен певний і правильний догляд. Завдяки косметиці "AVON" ми розповімо про актуальні поради і як підкреслити свою красу за допомогою косметичних засобів Avon.

Існують важливі уроки по догляду за губами , про які ми Вам розповімо. Одним з важливих уроків є "пілінг" - це ідеальне рішення, яке поверне шкірі губ м'якість і зробить їх гладенькими. Але всього в міру! Відлущувати делікатну шкіру необхідно не частіше, ніж раз на тиждень, інакше Ви ризикуєте травмувати ніжну шкіру губ.

Урок 2 "догляд та зволоження" за 15 хвилин до нанесення помади використовуйте бальзамом для губ "Ніжність". Він оновить шкіру губ, наповнить її вологою і розгладить, дозволяючи кольором лягати рівномірно.

Урок 3 "контур". Олівець для губ не тільки посилить стійкість кольору, але і допоможе скоректувати форму губ. Підводка на тон темніше за помаду візуально зменшить губи. Світлий олівець за помаду контур допоможе зробити ефект збільшених губ.

Урок 4 "гра кольору". Вибираючи помаду, подумай, якого ефекту бажаєш досягти, адже у кожної помади Avon є свої переваги. Наприклад, помада "Незабутній поцілунок" робить шкіру губ ніжною і додає чудового вигляду.

Урок 5 "і ще раз". Для більшого експресивного і стійкого макіяжу, промокніть губи серветкою і повторіть урок 4.

Урок 6 "фінальний акорд". Нанести в центр нижньої губи крапельку блиску, наприклад, з колекції "Надзвичайно Sexy". І Ви завжди отримаєте спокусливого ефекту і візуально зробите об'ємні губи.

Додати новий коментар