Як правильно наносити тіні для повік

ДЛЯ ШИРОКО ПОСАДЖЕНИХ ОЧЕЙ

Нанесіть темні кольори тіней від внутрішнього кутка до середини ока, від середини до зовнішнього кутка використайте більш світлі відтінки тіней. Нанесіть темний відтінок тіней на зовнішній куток та на нижню частину під лінією вій до середини ока та трохи розтушуйте. Зробіть тіні більш інтенсивними у внутрішньому кутку ока.

ДЛЯ БЛИЗЬКО ПОСАДЖЕНИХ ОЧЕЙ

Освітліть внутрішній куток ока дуже світлими кольорами тіней, бажано з перламутром. Більш темний відтінок тіней нанесіть від середини верхньої повіки до зовнішнього кутка ока та розтушуйте. Додайте світло – перламутрових тіней над бровами. Цей фокус зробить очі більш виразними та освіжить погляд.

 

ДЛЯ ОМОЛОДЖЕННЯ ПОГЛЯДУ

Головний секрет цього макіяжу – мінімальне нанесення тіней на нижню повіку. Нанесіть світлий відтінок тіней на поверхню повіку від внутрішнього кутка до середини ока, розтушовуючи тіні до брів. А темні кольори тіней нанесіть від середини до зовнішнього кутка ока, роблячи колір більш інтенсивним у зовнішньому кутку ока. Використайте олівець тільки від середини до зовнішнього кутка. Оберіть відтінок середньої інтенсивності для нижньої повіки, обережно нанесіть тонкою лінією на нижню повіку та розтушуйте ватною паличкою. Нанесіть туш для вій у два шари на верхні вії та один шар на нижні вії – це ніби “відкриває” погляд.

 

ДЛЯ ГЛИБОКО ПОСАДЖЕНИХ ОЧЕЙ

Фокусуємо більш темні кольори у зовнішніх куточках очей, використовуючи потрібні тіні та олівець. Нанесіть світлий відтінок тіней від зовнішнього кутка по всій верхній повіці, трішки піднімаючись вверх до брів. З середини повіки, поверх світлих тіней, нанесіть середній відтінок тіней розтушовуючи до зовнішнього кутка ока. Олівцем для очей проведіть лінію по всій нижній повіці над лінією вій та додайте трішки темних тіней у нижній куток очей.

 

ДЛЯ РІДКИХ (ЗАНАДТО ВИЩИПАНИХ) БРІВ

Густі брови надають молодшого вигляду. Секрет густих брів – це тандем коричневого олівця для брів та пудри. Ця комбінація є довготривалою, оскільки пудра ніби “чіпляється” до олівця. Використовуйте спеціальні продукти для брів та ретельно підбирайте відтінок кольору. Уникайте занадто темних відтінків.

 

ДЛЯ СЯЮЧОГО ПОГЛЯДУ

Додайте сяйва очам … та спокушайте поглядом. Почніть з середнього відтінку тіней, нанесіть по всій повіці. Додайте темного відтінку тіней у зовнішній куток очей. Додайте світлих тіней з блиском на середину верхньох повіки. Перламутрові тіні світлого відтінку яскравого кольору нанесіть на нижню повіку та трішки розтушуйте. Проведіть лінію білим олівцем для очей поверх тіней на нижній повіці.

 

ДЛЯ ЗБІЛЬШЕННЯ МАЛЕНЬКИХ ОЧЕЙ

Збільшуємо очі завдяки білому кольору. Намалюйте чітку лінію над лінією вій темним олівцем для того, щоб надати чіткості очам. Наведіть бежевим або світлим олівцем лінію над лінією вій нижньої повіки, щоб ніби “відкриє” очі. Для візуального надає об’єму найкраще підкрутити вії спеціальними щипцями, а потім нанести 2 – 3 шари туші для вій на верхні вії та один раз на нижні вії.

Додати новий коментар