Як зробити швидкий і бездоганний макіяж

5 хвилин на макіяж «Швидкий старт»

Рекомендації Джиліан Демпсі

Завдання миттєвого макіяжу – підкреслення натуральної краси. Головні продукти – туш для очей, натуральні рум’яна для вилиць та сяючий блиск для губ. Такий «ледачий макіяж» з натуральними кольорами надасть ніжності Вашому образу.

НА СТАРТ… Нанесіть олівець для приховування недоліків на проблемні ділянки на обличчі та розтушуйте.

УВАГА…

Нанесіть тіні одного відтінку на верхню повіку та підкресліть контур очей за допомогою рідкої підводки – достатньо тонкої лінії вздовж лінії росту вій на верхній повіці.

Одним шаром нанесіть чорну або коричневу туш для вій, завдяки цьому вії виглядатимуть натуральними.

МАРШ…

Нанесіть рум’яна на вилиці і додайте сяйва губам за допомогою блиску для губ і …. макіяж завершено.

 

10 хвилин на макіяж

Рекомендації Джиліан Демпсі

Зробіть акцент на очах. Використайте підводку та двокольорові тіні, щоб виділити очі. Оберіть нейтральний колір помади і додайте трішки рум’ян на вилиці. Результат – свіже обличчя та виразні очі за 10 хвилин.

ДЕСЯТЬ…ДЕВ’ЯТЬ…

Починаємо з легкого тону – основи для обличчя. Нанесіть по краплі на вилиці, ніс, чоло та підборіддя, та розтушуйте як слід. У разі необхідності скористайтеся спеціальним маскуючим засобом, наприклад, олівцем для приховування недоліків.

ОЧІ…РАХУЄМО ДО П’ЯТИ

Нанесіть світлі тіні на верхню частину повіки під бровами; темніший відтінок тіней нанесіть на зовнішній куток нижньої частини повіки над лінією вій; скористайтеся рідкою підводкою, щоб підкреслити очі – зауважте, що у внутрішньому куточку очей лінія повинна бути вужчою, та ставати товщою ближче до зовнішнього куточка ока; підкрутіть спеціальним приладом вії 2 – 3 рази; нанесіть чорну  або коричнево – чорну туш для вій у два шари.

ТРИ…ДВА…ОДИН

Нанесіть рум’яна на вилиці за допомогою щіточки, зауважте, що у верхній частині вилиць колір має бути інтенсивнішим. Нанесіть губну помаду та довершіть макіяж блиском для губ.

 

20 хвилин на макіяж… Повний make up!

Рекомендації Джиліан Демпсі

Нарешті достатньо часу на повноцінний макіяж та, навіть, на маленькі експерименти. Використайте чотири відтінки тіней одного кольору – це додасть виразності очам та допоможе візуально збільшити їх. Змішуючи різні відтінки тіней, створіть свій неповторний колір. Приділіть більше уваги досягненню однорідності тону обличчя та нанесенню тіней на повіки.

ЧАС НА ОБЛИЧЧЯ.

Почнемо з основи. Нанесіть тональний засіб на все обличчя краплинами; як слід розтушуйте, приділяючи уваги зоні підборіддя та шиї. Нанесіть олівець для приховування недоліків під очі та проблемні ділянки шкіри та розтушуйте. За допомогою щіточки нанесіть розсипчасту пудру на обличчя.

ЧАС ЕКСПЕРИМЕНТІВ.

По експериментуйте з тінями для повік, використайте чотири відтінки для створення надзвичайного кольору. Олівець для очей проведіть тонким шаром лінію по лінії вій верхньої повіки. Більш інтенсивно наведіть лінію олівцем у зовнішньому кутку очей – на верхній та нижній повіці по лінії вій. Підкрутіть вії спеціальним приладом 2 рази. Нанесіть чорну туш для вій у 2 шари. Надайте форми бровам, розчісуючи їх.

НА ЛІНІЇ ФІНІШУ.

Нанесіть рум’яна на вилиці та розтушуйте, залишаючи більш насичений колір на верхній частині вилиць. Обведіть контур губ олівцем для губ, потім нанесіть помаду. Зверху на помаду нанесіть прозорий чи сяючий блиск для губ. Завершіть макіяж легким дотиком пудри з блиском на вилиці та ніс. 

 

Додати новий коментар