1 000 000 гривень для лідерів! Компанія Avon Україна представляє нову беспрецедентну лідерську модель бізнесу.

У вересні 2015 року один з лідерів косметичного ринку України, компанія Avon, представила свій кардинально новий підхід,  щоб заохотити найшвидший розвиток своїх координаторів в справжніх бізнес ЛІДЕРІВ, успішних бізнес менеджерів та керівників. Красивий шлях до Успіху – це нова модель розвитку представників Ейвон, яка складається з 12 статусів, єдиного відсотку винагород, простих структурних вимог та можливості отримати 1 000 000 гривень.

Реєстрація в Avon – перший простий крок необхідний для початку роботи в компанії. Реєстрація дозволяє купувати косметичну продукцію компанії зі знижкою до 30%, однак найбільш привабливою є можливість, яку отримує кожний зареєстрований представник Ейвон – можливість побудувати і розвивати свій бізнес. З новою лідерською моделлю робота в Ейвон стає захоплюючою подорожжю у світ бізнесу та краси, яку здатна подарувати собі будь-яка жінка .  Сьогодні Ейвон пропонує:  Пройди 12 кроків успіху з Ейвон, від Наставника першого рівня до VIP Партнера четвертого рівня, щоб побудувати успішну кар'єру в Ейвон і стань власницею одного мільйона гривень!  Компанія забезпечує регулярне навчання і тренінги, які підвищують шанси кожного представника і координатора Ейвон досягти успіху. Ейвон Business School – ще одна нова ініціатива компанії, навчання в якій дозволить побудувати бізнес і успішну кар'єру в Avon ще швидше.

Заснована більш ніж 100 років тому у США, компанія Avon є сьогодні одним з визнаних лідерів прямих продажів і косметичної індустрії по всьому світу. Кілька років поспіль Ейвон стає брендом №1 на косметичному ринку України. Компанія вирізняється своїм інноваційним підходом до ведення бізнесу, широким залученням інформаційних  технологій, цілеспрямованою стратегією допомоги своїм представникам і координаторам у розвитку своїх бізнесів. Реєстрація Ейвон представників та координаторів відбувається онлайн по всій Україні.

 

Додати новий коментар